Pola oznaczone * są wymagane.

Dlaczego my?

 

    Nasze biuro założyliśmy kilka lat temu z myślą o podmiotach takich jak my – z pasją realizujących swoją misję, nietuzinkowych i głęboko wierzących, że rzetelna, konsekwentna praca może być źródłem sukcesu. Uznaliśmy, że nadszedł czas na wyjście poza sztywne ramy „cennikowej” księgowości i pora zaoferować coś więcej – elastyczność na miarę zmiennych warunków rynkowych, w których wszyscy się poruszamy.

Pomimo jednolitych standardów księgowych trudno wspólną miarę przykładać do zróżnicowanej specyfiki naszych Klientów. Każda branża rządzi się swoimi prawami a naszym obowiązkiem jest to zrozumieć i pracować tak aby pomagać a nie przeszkadzać w codziennej pracy. Na takich przesłankach opieramy zasady współpracy promującej model partnerstwa, gdzie biuro rachunkowe przestaje być instytucją a staje się współpracownikiem.

Okazało się, że ta filozofia przypadła do gustu naszym Klientom. Cenimy sobie współprace z każdym z nich, słuchamy tego co mówią i rozwijamy się wraz z nimi. Najlepszą miarą efektów naszych starań są nowi Klienci, którzy trafiają do nas z rekomendacji obecnego Kontrahenta. Utwierdzamy się wówczas w przekonaniu, że dobrze robimy swoją robotę.

Drogi Przedsiębiorco, jeżeli chcesz sprawdzić jak się z nami współpracuje prosimy o kontakt.

 

Zapraszam

Katarzyna Lewińska